Oriflame Kazananlar Kulübü Programı

Kampanya Koşulları:

  • Şubat ve Mart 2021 aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 01 Şubat – 31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Şubat ayında 125 BP sipariş veren Oriflame Marka Ortaklarımız, Mart ayındaki BP’li siparişleri ile 228 TL değerindeki Divine Eau de Toilette ve Divine Perfumed ROD setine 24.99 TL’ye sahip olabilirler.
  • Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, Oriflame Marka Ortaklarımızın ürünü sepetine «size özel teklifler» sayfasından eklemesi gerekmektedir.
  • Her Oriflame Marka Ortağı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir. Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.

İade Koşulları:

Genel Kural:

  • Kazananlar Kulübü Programı için gerekli BP koşulları satın alınan ürünlerin iadesi ile bozulduğu takdirde Kazananlar Kulübü Programı’nda verilen ürünün fatura tarihi itibari ile 30 gün içinde kutusu açılmamış ve sağlam şekilde iade edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürünün kampanyasız fiyatı ilgili Oriflame Marka Ortağı’na yansıtılır.

KK Ürününü iade etmek istemeyen Oriflame Marka Ortakları için;

  • Koşul dönemi içinde o ayın Kazananlar Kulübü ürününü aldıktan sonra BP iadesi yapılıyorsa: Tekrardan koşulu sağlayacak kadar BP siparişi koşul dönemi bitmeden verilmelidir.
  • BP iadesi bir sonraki aya yansıyorsa: BP iadesinin yansıdığı ayın son gününe kadar tekrardan koşulu sağlayacak kadar BP siparişi verilmelidir.

Önemli Not:

Verilen Telafi BP Siparişi; bir sonraki dönemin Kazananlar Kulübü ürününe hak kazanmak için kullanılamaz. Telafi BP siparişi haricinde o dönemin koşulunu sağlamak için ek sipariş verilmelidir.

Örneğin: Şubat – Mart dönemini kapsayan Divine Eau de Toilette ve Divine Perfumed ROD Seti için Şubat ayında 125 BP ve Mart ayında en az 1 BP sipariş veren marka ortağımız Divine Eau de Toilette ve Divine Perfumed ROD Seti’ni satın aldıktan sonra eğer Mart ayı içerisinde Şubat ayından aldığı ürünlerden 50 BP iade yaptı ise:

  • Seçenek 1:Divine Eau de Toilette ve Divine Perfumed ROD Seti’ni fatura tarihi itibari ile 30 gün içinde kutusu açılmamış ve sağlam şekilde iade etmesi gerekmektedir.
  • Seçenek 2:Divine Eau de Toilette ve Divine Perfumed ROD Seti’ni iade etmek istemiyor ise Mart ayı sonuna kadar en az 50 BP sipariş vermelidir.
  • Seçenek 3:Yapmış olduğu BP iadesi Nisan ayına yansıdı ise, Nisan ayı bitene kadar telafi olarak en az 50 BP sipariş vermesi gerekmektedir (Kısacası; BP iadesi kişisel hesabınıza hangi ay yansıyorsa o ay içerisinde telafi BP vermeniz gerekmektedir) .

Önemli Not:

Nisan ayında verilen en az 50 BP telafi BP siparişi Nisan ayını kapsayan Kazananlar Kulübü ürünü için geçerli sayılmayacaktır. Marka Ortağımız eğer Nisan ayını kapsayan ürüne hak kazanmak istiyorsa 50 BP + 125 BP sipariş vermelidir.

Üye olmak veya bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayın ve hemen formu doldurun. marka ortağıımız en kısa sürede size ulaşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu web sitesinde kullanılan görseller ve yazılar Oriflame Türkiye resmi web sitesinden alınmıştır.

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 2599070 kod numaralı Oriflame Bağımsız Marka Ortağı Rahime Kara'ya aittir.