Oriflame Kazananlar Kulübü Programı

Kampanya Koşulları:

 • Aralık 2020 ve Ocak 2021 aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 01 Aralık 2020 – 31 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Aralık ayında 125 BP sipariş veren Oriflame Marka Ortaklarımız, Ocak ayındaki BP’li siparişleri ile 288 TL değerindeki So Fever Together Him Edt ve Her EdP’den oluşan So Fever Together 2’li Parfüm Seti’ne 22.99 TL’ye sahip olabilirler.
 • Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, Oriflame Marka Ortaklarımızın ürünü sepetine «size özel teklifler» sayfasından eklemesi gerekmektedir.
 • Her Oriflame Marka Ortağı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir.
 • Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.

İade Koşulları:

Genel Kural:

 • Kazananlar Kulübü Programı için gerekli BP koşulları satın alınan ürünlerin iadesi ile bozulduğu takdirde Kazananlar Kulübü Programı’nda verilen ürünün fatura tarihi itibari ile 30 gün içinde kutusu açılmamış ve sağlam şekilde iade edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürünün kampanyasız fiyatı ilgili Oriflame Marka Ortağı’na yansıtılır.

KK Ürününü iade etmek istemeyen Oriflame Marka Ortakları için;

 • Koşul dönemi içinde o ayın Kazananlar Kulübü ürününü aldıktan sonra BP iadesi yapılıyorsa: Tekrardan koşulu sağlayacak kadar BP siparişi koşul dönemi bitmeden verilmelidir.
 • BP iadesi bir sonraki aya yansıyorsa: BP iadesinin yansıdığı ayın son gününe kadar tekrardan koşulu sağlayacak kadar BP siparişi verilmelidir.

Önemli Not:

Verilen Telafi BP Siparişi; bir sonraki dönemin Kazananlar Kulübü ürününe hak kazanmak için kullanılamaz. Telafi BP siparişi haricinde o dönemin koşulunu sağlamak için ek sipariş verilmelidir.

Örneğin: Aralık-Ocak dönemini kapsayan So Fever Together 2’li Pafüm Seti için Aralık ayında 125 BP ve Ocak ayında en az 1 BP sipariş veren marka ortağımız So Fever Together 2’li Pafüm Seti’ni satın aldıktan sonra eğer Ocak ayı içerisinde Aralık ayından aldığı ürünlerden 50 BP iade yaptı ise:

 • Seçenek 1: So Fever Together 2’li Pafüm Seti’ni fatura tarihi itibari ile 30 gün içinde kutusu açılmamış ve sağlam şekilde iade etmesi gerekmektedir
 • Seçenek 2: So Fever Together 2’li Pafüm Seti’ni iade etmek istemiyor ise Ocak ayı sonuna kadar en az 50 BP sipariş vermelidir.
 • Seçenek 3: Yapmış olduğu BP iadesi Şubat ayına yansıdı ise, Şubat ayı bitene kadar telafi olarak en az 50 BP sipariş vermesi gerekmektedir (Kısacası; BP iadesi kişisel hesabınıza hangi ay yansıyorsa o ay içerisinde telafi BP vermeniz gerekmektedir) .

Önemli Not:

Şubat ayında verilen en az 50 BP telafi BP siparişi Şubat ayını kapsayan Kazananlar Kulübü ürünü için geçerli sayılmayacaktır. Marka Ortağımız eğer Şubat ayını kapsayan ürüne hak kazanmak istiyorsa 50 BP + 125 BP sipariş vermelidir.

Üye olmak veya bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayın ve hemen formu doldurun. marka ortağıımız en kısa sürede size ulaşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu web sitesinde kullanılan görseller ve yazılar Oriflame Türkiye resmi web sitesinden alınmıştır.

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 2599070 kod numaralı Oriflame Bağımsız Marka Ortağı Rahime Kara'ya aittir.